Kursy groomingu – Bytom

Prywatnie lub przez Urząd Pracy oferta obejmuje:
naukę strzyżenia, trymowania, pielęgnacji zwierząt, oraz profesjonalne przygotowanie piesków do wystaw (np.goldeny, yorki, grzywacze pp, bordery, spaniele, …).
Kursy prowadzone są pod okiem instruktorów z kilkunastoletnim stażem w zawodzie. Aby kursant otrzymał kompletną wiedzę i nabrał umiejętności kursy prowadzone są indywidualnie!
Już od pierwszego dnia kursant zaczyna praktykę, Jest to intensywny kurs, dzięki któremu osoby chcące otworzyć własny salon nauczą się strzyżenia, trymowania, pielęgnacji psów nie wystawowych jak i wystawowych(różne rodzaje strzyżeń i pielęgnacja)
Kursant otrzyma dyplom, certyfikat, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, materiały szkoleniowe, wzorce ras, prospekty, uzyska pomoc przy pisaniu biznesplanu.
Zapraszamy (wszelkie info dotyczące kursów w zakładce KURS GROOMINGU) 41-902 Bytom-centrum ul.Katowicka 46 Tel.515-963-011

Kursy groomingu

Prywatnie

Finansowane przez Powiatowe Urzędy Pracy

Na zlecenie innych instytucji

Profesjonalny kurs strzyżenia, trymowania, kompleksowej pielęgnacji zwierząt z praktyką i teorią

 • Szkolenia odbywają się dwa tygodnie od poniedziałku do piątku
  ( natomiast po kursie absolwenci mają możliwość odbyć bezpłatną praktykę – ilość godzin nieograniczona – do momentu otwarcia własnego salonu lub zatrudnienia w zawodzie – informacje u instruktora)

  Godziny szkolenia:
  pon-pt godz. 10-18 (zajęcia teoretyczne + praktyczne)
  sobota (nieobowiązkowe)

  Jesteśmy elastyczni, dlatego istnieje możliwość dopasowania terminu, dni jak i godzin szkolenia do indywidualnych potrzeb.

  Szkolenia odbywają się indywidualnie (istnieje możliwość stworzenia grup)

  Kładziemy duży nacisk na zajęcia praktyczne, dlatego od pierwszego dnia kursant pod okiem instruktorów wykonuje czynności pielęgnacyjne uczy się posługiwania sprzętem groomerkim.
  Na koniec kursu wydajemy materiały szkoleniowe, prospekty, pomagamy w biznesplanie (kosztorysie), kursant otrzymuje dyplom, certyfikat, zaświadczenie o ukończeniu kursu.

  Finansowanie kursu dla osób bezrobotnych
  Posiadamy status jednostki szkoleniowej, dzięki czemu osoby bezrobotne mogą sfinansować koszt kursu ze środków Urzędu Pracy. W tym celu należy skontaktować się z właściwym dla swojego miejsca zamieszkania Urzędem Pracy i uzyskać tam wszelkie niezbędne informacje.

  Cena kursu: 3800zł
  Przy zapisie pobierany jest zadatek w kwocie: 500zl
  Szkolenia powadzą instruktorzy z kilkunastoletnim stażem w zawodzie.

  Po kursie możliwość dodatkowych praktyk za które nie pobieramy dodatkowych opłat (praktyki do pół roku od ukończenia kursu)

  Uczestnik rozpoczynający kurs ma prawo do rezygnacji z kursu i zwrotu części pieniędzy (nie później niż w drugim dniu kursu)

  Kurs trwający 10 dni (dwa tygodnie) powinien być zakończony nie później niż do trzech miesięcy od odbycia pierwszych zajęć (po upływie trzech miesięcy kurs uważa się za nieukończony bez możliwości kontynuacji)

  Salon pielęgnacji zwierząt Pusia
  ul. Katowicka 3
  Bytom 41-902
  tel. 515-963-011

Menu
Salon Pusia - Pielęgnacja zwierząt